در خلال کنفرانس بیلد ۲۰۱۶، مایکروسافت از یک چهارچوب نرم‌افزاری برای ساخت ربات رونمایی کرد. با استفاده از این فریم‌ورک توسعه‌دهندگان می‌توانند به آسانی ربا‌ت‌‌هایی بسازند که از فناوری تشخیص گفتار طبیعی و یادگیری عمیق بهره می‌برند. فریم‌ورک ربات مایکروسافت هر چیزیی که برای ساخت ربات‌های کاربران نیاز است را ارائه می‌دهد؛ از اس ام اس گرفته تا ایمیل، آفیس ۳۶۵، Slack و ... همچنین می‌توانید یاد بگیرید چگونه با استفاده از فریم‌ورک یاد شده با کدهای قبلی خود نیز ربات بسازید. با استفاده از فریم‌ورک ربات مایکروسافت قادر خواهید بود به تولید جملات برای مکالمه نیز بپردازید. این فریم‌ورک همچنین امکان استفاده از فناوری پردازش زبان عامیانه را فراهم می‌کند و البته از تکنولوژی یادگیری عمیق نیز بهره می‌برد. با این ابزار می‌توان ربات‌های بسیار خوبی ساخت که امکان اتصال کاربران را با روشی که می‌خواهند، فراهم می‌کند.
در دوره Udemy Microsoft BOT Framework & DialogFlow: Creating ChatBot با آموزش چارچوب مایکروسافت بات و دیالوگ فالو همراه با ساخت ربات چت آشنا خواهید شد.


سرفصل های دوره آموزشی Udemy Microsoft BOT Framework & DialogFlow: Creating ChatBot:
- معرفی
- ایجاد یک BOT با DialogFlow
- چارچوب مایکروسافت BOT
- پاداش و منابع

 

Are you a company or a Web developer, IT administrator, data center architect, consultant, enterprise architect, data protection officer, programmer, data security specialist, or big data analyst and want to gain fundamental and intermediate level skills and enjoy a fascinating high paying career?

Or maybe you just want to learn additional tips and techniques taking to a whole new level?

Welcome to Creating Chatbot with Dialogflow and Microsoft course For Beginners - A one of its kind course!

The flipped classroom model with hand-on learning will help you experience direct into the course as your begin your learning journey. Be sure to watch the preview lectures that set course expectations!

Course content:
- Introduction
- Creating a BOT with DialogFlow
- Microsoft BOT Framework
- Bonus & Resources

 

اطلاعات حجم: 653 مگابایت
دانلود دانلود - بخش اول
دانلود دانلود - بخش دوم

 

رمز فایل : www.p30download.com