پایتون یک زبان برنامه نویسی تفسیری، داینامیک و شی گرا می باشد که می توان از آن در محدوده ی وسیعی از نرم افزار ها و تکنولوژی ها بهره برد. این زبان برنامه نویسی روشهای بسیار قدرتمند و حرفه ای را برای کار با زبانها و ابزار های مختلف را با آسانی هر چه تمام تر فراهم می کند. بدین منظور این زبان دارای کتابخانه هایی بسیار گسترده می باشد که یادگیری و استفاده از آنها در عرض چند روز ممکن می باشد. پایتون همچنین یک زبان بر اساس مجوز های نرم افزار آزاد و متن باز می باشد. کدهای نوشته شده در این زبان در محدوده ای وسیع از پلتفرم ها چون لینوکس، ویندوز، مک و حتی گوشی های موبایل و... قابل اجرا می باشد. هم اکنون پایتون در شرکت ها و سازمانهای بزرگی چون ناسا، گوگل، یاهو و... بصورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. php یک زبان پردازه نویسی است که سورس آن در اختیار عموم قرار گرفته و در سند های HTML برای اجرای توابع محاوره ای طرف سرویس دهنده مورد استفاده قرار می گیرد. این زبان در تمام سیستم عامل ها ی اصلی اجرا می شود و اساسا با لینوکس و سرویس دهنده های وب یونیکس در سرویس دهنده های ویندوز (همراه با نرم افزار های افزودنی) مورد استفاده قراز می گیرد. PHP را می توان در یک صفحه وب گنجاند و ار آن برای دستیابی به اطلاعات بانکهای اطلاعاتی و نمایش آنها استفاده کرد. انشعاب سند های HTML حاوی پردازه های PHP معمولا PHP. است. PHP پیش از این مخفف Personal Home Page بود و در نگارشهای حدید تر نیز مخفف PHP Hypertext Preprocessed است. ساختار گرامری آن نسبتا ساده و به ساختار گرامری پرل شباهت زیادی دارد، برخی از جنبه های جاوا اسکریپت و C را نیز داراست.
در دوره Udemy Python and PHP Programming Bundle با آموزش برنامه نویسی پایتون و پی اچ پی آشنا می شوید.


سرفصل های دوره آموزشی Udemy Python and PHP Programming Bundle:
- معرفی - Python 3 vs Python 2 - کدام یک باید استفاده شود؟
- پایتون مقدماتی
- پایتون متوسطه
- پایتون پیشرفته
- برنامه نویسی پی اچ پی

 

 

In this course we'll learn the Python 3 programming language and the PHP programming language from an absolute Beginner level all the way to Advanced in no time at all!

This course is aimed at the absolute beginner, you don't need any coding experience at all!

We'll start out by setting downloading and installing Python and the Sublime Text Editor - both for free. This will give you all the tools you need to start writing and running Python code.

For PHP, we'll use a free online development environment so that we can learn web development concepts.

Curriculum:
- Intro - Python 3 vs Python 2 - Which Should You Use?
- Beginners Python
- Intermediate Python
- Advanced Python
- PHP Programming
More info (open/close)

 

 

اطلاعات حجم: 662 مگابایت
دانلود دانلود - بخش اول
دانلود دانلود - بخش دوم