فن آوری کامپیوتر نحوه انجام تمام امور را در سراسر جهان برای همیشه تغییر داده است. اطلاعاتی که تا چندی پیش در سالن های مملو از کمدهای بایگانی ذخیره می شدند را حال می توان تنها در یک پایگاه داده مشاهده نمود. پایگاه داده در اصل مجموعه ای سازمان یافته از اطلاعات ذخیره شده در رایانه با یک روش اصولی(Systematic)مثل یک برنامه رایانه ای است که می تواند به سوالات کاربر پاسخ دهد. برای ذخیره و بازیابی بهتر، هر رکورد معمولا به صورت مجموعه ای از اجزای داده ای یا رویدادها سازماندهی می گردد. برنامه رایانه ای که برای مدیریت و پرسش و پاسخ بین پایگاه های داده ای استفاده می شود، این سیستم مجموعه ای پیچیده از برنامه های نرم افزاری است که ذخیره سازی و بازیابی داده های سازمان را در پایگاه داده کنترل می کند. کنترل امنیت و صحت پایگاه داده ها نیز برعهده این سیستم است. چنانچه نیازمندی های اطلاعاتی سازمانی تغییر یابد، سیستم های اطلاعاتی نیز آسان تر تغییر خواهند یافت. زمانی که از صحت پایگاه داده ها پشتیبانی شود، دیگر اجازه نمی دهد که بیش از یک کاربر در هر لحظه، یک رکورد را به روزرسانی کند. یک سیستم اطلاعات کسب و کار از موضوعاتی نظیر مشتریان، کارمندان، فروشندگان و ... و فعالیت هایی چون سفارشات، پرداخت ها، خریدها و ... تشکیل شده است.
در دوره آموزشی Udemy Lets welcome Ace - The Access Database Designer با نمای کلی پایگاه داده، تاریخچه آن و سیستم های مدرن پایگاه داده آشنا می شوید.

سرفصل های دوره آموزشی Udemy Lets welcome Ace - The Access Database Designer:
- معرفی دوره
- یک مرور کلی از پایگاه های داده، اشیاء پایگاه داده و اصطلاحات
- جداول، پرس و جو
- برنامه ریزی ساختار پایگاه داده و جداول
- ایجاد یک پایگاه داده جدید
- فرآیند طراحی پایگاه داده رابطه ای
- تعریف هدف پایگاه داده
- بررسی داده های موجود
- تعیین فیلد
- عادی سازی داده ها
- کلید اصلی و خارجی را تعیین کنید
- ذخیره یک پایگاه داده به عنوان یک نسخه قبلی
- مواد اضافی
- ورزش
- آزمون تست

 

Your browser does not support the video tag.

Udemy Lets welcome Ace - The Access Database Designer Screenshot 1 Udemy Lets welcome Ace - The Access Database Designer Screenshot 2 Udemy Lets welcome Ace - The Access Database Designer Screenshot 3 Udemy Lets welcome Ace - The Access Database Designer Screenshot 4

This course will provide learners with an overview of databases; introducing them to database history, modern database systems, the different models used to design, access and manipulate databases. The concepts of relationships within databases is also explored in this course.

 

More info (open/close)

مشخصات

شرکت سازنده: یودمی / Udemy
زبان آموزش: انگلیسی
مدرس: GreyCampus Inc.
سطح آموزشی: مقدماتی
زمان آموزش: 2 ساعت +
حجم فایل: 320 مگابایت
تاریخ انتشار: 18:31 - 96/9/18
منبع: فارس درس / farsdars.ir
امتیاز: 2.5 Star(s)

 

رمز فایل

www.p30download.com

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,